KONST / Litografier / Färglitografi 12275042
nr 1227 5042
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Bondgård, signerad. PT. Motivet: 32x51
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:19:41
18/12 18:08:30
100 kr
5/1 12:18:23
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren